Mirstošais priesteris

Kāds vecs austrāliešu priesteris, juzdams tuvojošos nāvi, nosūtīja ziņu savam Austrālijas Nodokļu iekasēšanas biroja aģentam un juristam, lūdzot viņus atnākt uz slimnīcu.

Kad viņi ieradās, viņus ieveda priestera istabā. Priesteris izstiepa viņiem pretī rokas un ar mājienu aicināja apsēsties katram savā gultas pusē.

Satvēra viņu rokas, viņš apmierināti nopūtās, smaidīja un lūkojās griestos. Kādu brīdi neviens neko neteica. Gan Nodokļu iekasēšanas biroja aģents, gan jurists bija ļoti aizkustināti un iepriecināti, ka vecais vīrs tieši viņiem lūdza būt līdzās šajos savas dzīves pēdējos brīžos.

Tomēr viņi bija arī nedaudz apmulsuši, jo priesteris nekad iepriekš nebija izrādījis, ka viņam kāds no viņiem īpaši patīk.

Visbeidzot jurists jautāja: „Tēvs, kāpēc jūs lūdzāt tieši mums atnākt šurp?”

Vecais priesteris sakopoja pēdējos spēkus un vārgā balsī teica: „Jēzus nomira starp diviem zagļiem, un arī es tā vēlos aiziet.”

Anekdote no dzīves

Uz baznīcu atnāk meitene – zeķes cauras, mugurā mini svārki, ādas jaka, pīrsingi degunā, lūpā, mati koši sarkani, uz sejas liels kosmētikas slānis. Ne viņa pietupstas sakramenta priekšā, ne pieceļas lasījumu laikā, turklāt vēl apsēžas nepareizajā pusē. Ātri vien draudzes sievietes viņu pamana, nolamā un izdzen laukā nepiedienīgā izskatu un uzvedības dēļ. Bet naktī pie viņām atnāk eņģelis un saka: „Ziniet, es viņu trīs gadus gatavoju, lai atnāk uz baznīcu, bet jūs viņu izdzināt minūtes laikā.”

Nr. 5 (509) 2015. gada 14. marts

Priekšnieks padotajam: 
- No tevis mājās ir kāds labums?
- Protams!
- Tad sāc palēnām nest kaut ko no tā arī uz darbu! 

Lasīt tālāk: Joki

Dārta ar vectēvu spēlējoties saka: „Tu būsi vilks, bet es kazlēniņš. Tagad tu mani ēdīsi!”

Vectēvs atver muti, saka: „Aāāā... ēdīšu”, mazā Dārta atbild: “Stop! Tagad pārmet krustiņu!”

<  

Franciskānis un jezuīts debatē par to, kurš ordenis ir lielāks. Visbeidzot viņi nolemj lūgt no Dieva zīmi. 

Lasīt tālāk: Joki

Kāds puritāniski noskaņots mācītājs sava ļoti asā atturības sprediķa beigās sacīja: „Ja man būtu viss alus, kas vien ir pasaulē, es to ņemtu un izlietu upē.”

Vēl izteiksmīgāk viņš uzsvēra: „Ja man būtu viss vīns, kas vien ir pasaulē, es to ņemtu un izlietu upē.”

Un visbeidzot viņš triumfējoši nobeidza: „Ja man būtu viss degvīns, kas vien ir pasaulē, es to ņemtu un izlietu upē.” To pateicis viņš apsēdās.

Dziesmu pieteicējs ļoti tramīgi piecēlās un samulsis paziņoja: „Un nobeigumā dziedāsim no mūsu dziesmu grāmatas 365. dziesmu „Tad nu sanāksim pie upes”.

Lasīt tālāk: Pasmaidīsim